Kalender seizoen 2017 - 2018

KNSB wedstrijden zijn voor de categorieen: Pre Basic Novice, Basic Novice, Advanced Novice, Junioren en Senioren

Bokalen wedstrijden zijn voor de categorieen: Starters, Pupillen, Aspiranten, Mini's, Midi's, Maxi's, Pre Basic Novice B, Basic Novice B, Advanced Novice B, Junioren B

Via een mail aan Stars on Ice (Starsonice@hotmail.nl) kun je aangeven indien je aan een of meerdere wedstrijden wilt deelnemen. Dit kan tot uiterlijk 3 dagen voor de sluitingsdatum van inschrijven van de desbetreffende wedstrijd. De sluitingsdatum is terug te vinden op de internetpagina van FigureskatingOnline (figureskatingonline.info), ga naar "entry", kies voor "Nederland" onder het kopje "Select country".

 

September

9 september - Alkmaar

Nationale test 1

30 september - Alkmaar

KNSB Cup 1 (geen Pre Bas. Nov.)

 

Oktober

1 oktober - Alkmaar

KNSB Cup 1 (geen Pre Bas. Nov.)

7 oktober - Zoetermeer

Start winterseizoen in het Silverdome

7/8 oktober - Den-Bosch

Nat. Bokaal 1 (geen B categorieen)

22 oktober - Zoetermeer

Ruilbeurs voor schaatskleding, schaatsen en accessoires

29 oktober - Nijmegen

Nationale test 2

 

November

3 november - Zoetermeer

KNSB Cup 2 (geen Senioren/Junioren 12.00-16.00)

4 november - Zoetermeer

KNSB Cup 2 (geen Senioren/Junioren)

5 november - Zoetermeer

Vriendjes- en vriendinnetjes dag voor de jeugdklasrijders van de zondag

8 november - Zoetermeer

Vriendjes- en vriendinnetjes dag voor de jeugdklasrijders van de woensdag

11 november - Groningen

Peerd van Ome Looks KNSB cup ovb

12 november - Utrecht

KVM Open,wedstrijd vooralsnog voor starters, pupillen en aspiranten

19 november - Hoorn

WKC Interclub Bokaal 2017

26 november - Nijmegen

Nat. Bokaal 2 (geen M categorieen)

 

December

02 december -

ovb Artistic skate

03 december

Sinterklaasviering van Stars on Ice in het Silverdome

9 december - Deventer

Hanzebokaal

9/10 december - Eindhoven

City of Light Trophy

16/17 december - Amsterdam

KNSB Cup 3 (geen Adv. Novice)

 

Januari

13 Januari - Groningen

Nat. Bokaal 3 (geen B categorieen)

14 Januari - Den Haag

Selectie Artitistic skate 2

14 Januari - Alkmaar

Waagbokaal

20/21 Januari - Leeuwarden

KNSB Cup 4 (geen Basic Novice)

27/28 Januari - Zoetermeeer

Stars On Ice Cup

 

Februari

3 Februari - Tilburg

Willem II Bokaal

3 Februari - Groningen

Nationale test 3

10 Februari - Heerenveen

Nat. Bokaal 4 (geen M categorieen)

11 Februari - Leeuwarden

Selectie Artistic skate 3 (Mata Hari)

17/18 Februari - ?

Lumiere Cup Synchroon 1e selectie

18 Februari - Nijmegen

Marieken Bokaal

22-25 Februari - Den Haag

Challenge Cup / NK

 

Maart

17 Maart - Dordrecht

Drechtstedenbokaal

22-25 Maart - Groningen

Kunstrijweek / A fin./Bok.fin/NK syn./NK show

31 Maart - Zoetermeer

Eindshow Stars on Ice 17.30 - 19.30 uur

 

April

7 April - Dordrecht

Gew. Kampioenschap ZH

14/15 april - Hoorn

Spring on Ice Trophy

21 april - Hoorn

Nationale test 4

22 april - Den Bosch

Reserve Nationale test 4

 

Mei

19 mei - Hoorn

Pinkster ClubBokaal